Pandora sprendimai ir technologijos
2021/2022 metais webinaras jau įvyko!

PERŽIŪRĖK WEBINARĄ

Webinaro programa

Nemokamo webinaro metu kartu su Pandora atstovu Vakarų Europos rinkai kalbėsimės apie naujausius Pandora sprendimus ir technologijas 2021/2022 metams. Tiesioginės transliacijos metu turėsite galimybę užduoti klausimus techniniam sistemos ekspertui, taip pat, visiems, kurie užsiregistruos į webinarą atsiųsime jo įrašą.

Webinaro temos
  • Pandora asortimentas ir sprendimai Lietuvoje.
  • Pandora Smart funkcijos lengviesiems automobiliams. Techniniai reikalavimai.
  • Viskas apie Pandorą: kas tai, gamintojas, atstovaujamos rinkos, naudojamos technologijos ir produktų kokybės užtikrinimas.
  • Esamos ir planuojamos naujovės ir sprendimai 2021/2022 metais.
  • Ar reikalinga automobilių apsaugos sistema?
  • Kokie mitai vyrauja Lietuvoje?
  • Rekomendacijos atomobilių apsaugai.
  • Dažniausiai užduodami klausimai susiję su Pandora sprendimais.
  • Su kokiomis situacijomis susiduriama, kai reikia priimti sprendimus dėl Pandora sistemos su visu pilnu jos funkcionalumu tinkamumo klientui.

Webinaro pranešėjai

Andrius Benokraitis

UAB Kraitis – autokraitis.lt įmonės savininkas

Atstovauja Pandora produktus Lietuvoje

Shuklin Sergeij Valerovich

LLC Pandora atstovas

Techninis ekspertas

Andrius Benokraitis

SUSIPAŽINK SU MANIMI

Aš esu ANDRIUS BENOKRAITIS

Jau didžiją dalį savo gyvenimo dirbu automobilių papildomos elektroninės įrangos srityje. Man patinka technologijos skirtos automobiliams ir kitam transportui. Nuolat domiuosi ir labai džiaugiuosi, kad galiu nustebinti sprendimais, su kuriais aš dirbu. Man labai smagu, kad galiu ne tik parūpinti tinkamą automobilio apsaugą, bet ir galiu padėti suteikti didesnį komfortą automobilyje, kurio negali suteikti automobilių gamintojas. Jaučiuosi reikalingas ir tai mane skatina dar labiau tobulėti.

checkmark-64-64

20 metų patirtis

Beveik 20 metų kai dirbu automobilių papildomos įrangos sprendimų srityje. Turėdamas tokią patirtį jaučiuosi užtikrintai kai reikia patarti.

checkmark-64-64

12 metų savo įmonės vadovas

Jau 12 metų aš vadovauju savo įmonei, o mano komanda man padeda kad klientai būtų patenkinti, o įmonė ir toliau siektų savo tikslų

checkmark-64-64

Atsovaujų kokybiškų produktų distribuciją

Per daug metų esu atsirinkęs kokybiškų produktų tiekėjus. Atstovauju juos  ir neieškau pigių kainų sprendimų, prioritetas aukštai kokybei

checkmark-64-64

Platus partnerių tinklas

Daug metų dirbu su kitomis įmonėmis, kurios montuoja mūsų tiekiamą įrangą, pasitiki mano patirtimi, sprendimais ir konsultacijomis.

checkmark-64-64

Šypsena klientų veiduose

Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokią sritį, kai galiu perteikti savo jausmą ir meilę technologijoms. Matau kitų veiduose vertę ir naudą .